Безкоштовний штучний інтелект GFP-GAN може відновити пошкоджені фотографії
-
Прочитаєте за
5 хв
-
Перегляди
2797
Сьогодні існує кілька моделей штучного інтелекту, що здатні створювати нові зображення. Але у багатьох з нас є старі фотографії, які з плином часу було пошкоджено. Компанія Tencent розробила GFP-GAN (Generative Facial Prior-Generative Adversarial Network), що може відновлювати пошкоджені портрети та фотографії з низькою роздільною здатністю. Технологія поєднує інформацію з двох моделей штучного інтелекту, щоб заповнити відсутні ділянки реалістичними деталями за кілька секунд, зберігаючи при цьому високу точність та якість.
У цьому ШІ використовується заздалегідь навчена версія наявної моделі (NVIDIA StyleGAN-2) для інформування власної моделі групи на декількох етапах процесу створення зображення. Цей метод спрямований на збереження «ідентичності» людей на фотографії з особливим акцентом на рисах обличчя, як-от очі і рот. Творці також опублікували свій код, що дозволяє будь-кому реалізувати технологію відновлення у своїх проєктах.
Цей проєкт, як і раніше, пов’язаний з обмеженнями поточного ШІ. Хоча він напрочуд точний, він робить обґрунтовані припущення про відсутність контенту. Дослідники попередили, що ви можете побачити «невелику зміну особистості» та нижчу роздільну здатність, ніж вам хотілося б. Звісно, якості фотографії не буде достатньої для друку у великому форматі. Однак, ви отримаєте цілком пристойну реставрацію. А з часом, є надія, що такі моделі ШІ будуть робити свою роботу ще краще.
Джерело: ТУТ
Автор

Zakhar Zenchenko
УченьКоментарі
Останні статті

- April 14, 2025, 9:54 p.m.
- zakhar74
Черепашкова графіка. Урок 3. Лінійні програми
Черепашкова графіка. Урок 3. Лінійні програми
Детальніше
- April 14, 2025, 9:54 p.m.
- zakhar74
Черепашкова графіка. Урок 1. Середовище опису й виконання алгоритмів
Черепашкова графіка. Урок 1. Середовище опису й виконання алгоритмів
Детальніше
- April 3, 2025, 10:41 p.m.
- zakhar74
Цифрова творчість. Зображення в пайтон: візуалізація черепашковою графікою
Учнівські проєктні роботи з теми "Зображення в пайтон": візуалізація черепашковою графікою
Детальніше