Урок №26. Правила запису формул у табличному процесорі. Копіювання і переміщення формул. Поняття про модифікацію формул при копіюванні. Використання вбудованих функцій: сума, середнє значення, min, max
-
Прочитаєте за
5 хв
-
Перегляди
3373
Урок №26
Тема: Правила запису формул у табличному процесорі. Копіювання і переміщення формул. Поняття про модифікацію формул при копіюванні. Використання вбудованих функцій: сума, середнє значення, min, max.
Мета:
- сформувати поняття формули, розглянути правила введення формул, види помилок під час введення формул і способи їх усунення, пояснити правила запису формул і використання адрес клітинок і діапазонів у формулах; модифікацію формул; навчити виконувати обчислення за даними електронної таблиці, використовуючи вбудовані функції;
- розвивати логічне мислення, тренувати пам’ять та увагу, сприяти розвитку пізнавального інтересу;
- формувати і підтримувати прагнення учнів до відкриття нового; виховувати інтерес до предмета.
Хід уроку
- Організаційний момент
ІІ. Перевірка домашнього завдання
ІІІ. Актуалізація опорних знань
IV. Вивчення нового матеріалу
Автор матеріалу - Коваленко О. І.
Автор
Адміністратор
АдміністраторКоментарі
Останні статті
- Feb. 7, 2026, 6:04 p.m.
- oksana_kovalenko
День безпечного інтернету
Матеріали, сценарії, руханки, відео для учнів 2-3, 4-6, 7-8, 9-10 класів
Детальніше
- Jan. 26, 2026, 7:49 p.m.
- zakhar74
Авторський розв'язок ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій 2025-2026 н.р. (для Дніпропетровської, Івано-Франківської, Київської та Тернопільської областей)
Авторський розв'язок ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій 2025-2026 н.р. (II варіант)
Детальніше
- Jan. 25, 2026, 6:49 p.m.
- zakhar74
Завдання ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій 2025-2026 н.р. 8-11 класи (для Дніпропетровської, Івано-Франківської, Київської та Тернопільської областей)
Завдання ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій 2025-2026 н.р. 8-11 класи (II варіант)
Детальніше
рматика