• GAMMA.APP – Новітня платформа для презентацій з використанням штучного інтелекту

GAMMA.APP – Новітня платформа для презентацій з використанням штучного інтелекту

GAMMA.APP – НОВІТНЯ ПЛАТФОРМА ДЛЯ ПРЕЗЕНТАЦІЙ З ВИКОРИСТАННЯМ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ

Презентація ідей – це необхідна складова багатьох професійних або освітніх сфер діяльності. Вдала презентація може стати ключем до успіху, якщо вона здатна переконати аудиторію у своїй позиції, продемонструвати свої знання та навички, поділитися своїм досвідом та зацікавити своїх слухачів. Однак процес створення гарної презентації може бути досить складним та часомістким, оскільки він вимагає не тільки гарного змісту, але й гарної форми.

Gamma.app – це сучасна платформа для створення презентацій, яка використовує можливості штучного інтелекту (ШІ) для автоматизації структури, контенту та візуалізації ідей. Платформа дозволяє користувачам створювати красиві, цікаві та ефективні презентації за допомогою простого та інтуїтивного інтерфейсу. Платформа також дозволяє користувачам ділитися своїми презентаціями онлайн або експортувати їх у різні формати.

У даній статті ми розглянемо детально переваги та недоліки платформи Gamma.app, а також можливості, які вона відкриває перед користувачами.

Платформа Gamma.app має ряд переваг, які роблять її привабливою для користувачів, які хочуть створювати гарні презентації без зайвих зусиль. Ось деякі з них:

    Штучний інтелект. Одна з головних особливостей платформи Gamma.app – це використання ШІ для аналізу введеного користувачем тексту та генерації оптимальної структури, контенту та візуалізації для кожної ідеї. ШІ також допомагає користувачам покращити свою презентацію за допомогою рекомендацій, попереджень та покрокових покажчиків. Завдяки ШІ користувачам не потрібно турбуватися про форматування, дизайн, вибір зображень або інші деталі, які можуть займати багато часу та енергії. ШІ робить все це за них, враховуючи їх мету, аудиторію, тему та стиль презентації.

    Простота та швидкість. Платформа Gamma.app має простий та інтуїтивний інтерфейс, який дозволяє користувачам створювати презентації за допомогою перетягування, клавішних комбінацій та голосових команд. Користувачам не потрібно мати спеціальних навичок або знань, щоб користуватися платформою. Вони можуть просто вводити свої ідеї у вигляді тексту або голосу, а платформа перетворює їх на готову презентацію. Платформа також дозволяє користувачам створювати презентації за лічені хвилини, що може бути дуже зручно, коли час обмежений або коли потрібно швидко внести зміни.

    Онлайн-доступність та сумісність. Платформа Gamma.app є онлайн-сервісом, який не потребує встановлення або оновлення. Користувачам достатньо мати доступ до інтернету та сучасного браузера, щоб користуватися платформою. Платформа також сумісна з різними пристроями, такими як комп’ютери, планшети, смартфони тощо. Користувачам не потрібно переносити свої презентації на флешки або інші носії, вони можуть просто ділитися своїми презентаціями онлайн за допомогою посилання або QR-коду. Користувачам також можна експортувати свої презентації у різні формати, такі як PDF, PPTX, MP4 тощо.

    Цікавість та ефективність. Платформа Gamma.app дозволяє користувачам створювати цікаві та ефективні презентації, які залучають аудиторію та сприяють кращому засвоєнню інформації. Платформа використовує принципи нейронауки та педагогіки, щоб створювати презентації, які розбивають ідеї на невеликі, інтерактивні комбінації слів, візуалізації, відео та вбудованих елементів, які полегшують розуміння та запам’ятовування. Платформа також дозволяє користувачам додавати до своїх презентацій різні елементи, які підвищують цікавість аудиторії, такі як анекдоти, цитати, опитування, головоломки тощо.

Платформа Gamma.app не є ідеальною, і має деякі недоліки, які можуть бути незручними або обмежувати можливості користувачів. Ось деякі з них:

    Залежність від ШІ. Платформа Gamma.app повністю покладається на ШІ для генерації структури, контенту та візуалізації презентацій. Це означає, що користувачам не завжди можна контролювати або змінювати кожен аспект своєї презентації. ШІ може також робити помилки або не враховувати всі нюанси контексту, аудиторії, теми або стилю презентації. Користувачам може знадобитися перевіряти та редагувати свої презентації перед показом, щоб уникнути небажаних результатів.

    Обмеження функціоналу. Платформа Gamma.app має обмежений функціонал, який не дозволяє користувачам використовувати всю потенційну потужність ШІ для створення презентацій. Наприклад, платформа не дозволяє користувачам створювати свої власні шаблони або теми для презентацій, використовувати свої власні зображення або вбудовання, додавати анімацію або переходи між слайдами тощо. Користувачам також не можна імпортувати або конвертувати свої існуючі презентації у формат Gamma.app або навпаки.

    Відсутність офлайн-режиму. Платформа Gamma.app є онлайн-сервісом, який потребує постійного доступу до інтернету для своєї роботи. Це означає, що користувачам не можна створювати або переглядати свої презентації без інтернету. Це може бути проблемою, якщо користувачі знаходяться в місцях з поганою або відсутньою мережею, або якщо вони хочуть зберегти свої презентації на своїх пристроях для подальшого використання.

Платформа Gamma.app відкриває перед користувачами ряд можливостей, які можуть покращити їх досвід створення та показу презентацій. Ось деякі з них:

    Особистий асистент. Платформа Gamma.app має вбудований особистий асистент – Gamma Assistant, який може допомогти користувачам створювати та покращувати свої презентації за допомогою голосових команд. Користувачам не потрібно вводити текст або клікати мишею, вони можуть просто говорити з Gamma Assistant, як з людиною, і він буде розуміти їх запити та виконувати їх. Наприклад, користувач може сказати: “Додай слайд про історію штучного інтелекту” або “Зміни колір фону на синій” або “Покажи мені приклади презентацій про освіту” тощо.

    Спільна робота. Платформа Gamma.app дозволяє користувачам спільно працювати над своїми презентаціями з іншими людьми. Користувачам можна давати доступ до своїх презентацій іншим користувачам Gamma.app або надсилати їм посилання на свої презентації. Користувачам також можна коментувати, редагувати або додавати свої ідеї до презентацій інших користувачів. Це може сприяти обміну думками, навчанню один від одного, покращенню якості та ефективності презентацій.

    Інтерактивність та імерсивність. Платформа Gamma.app дозволяє користувачам створювати інтерактивні та імерсивні презентації, які залучають аудиторію та стимулюють їх емоційний інтелект. Користувачам можна додавати до своїх презентацій різні елементи, які підвищують інтерактивність та імерсивність, такі як опитування, головоломки, вбудовані відео, аудіо, анімації, реаліті-шоу тощо. Користувачам також можна переглядати свої презентації у вигляді історій, які розповідаються Gamma Assistant за допомогою голосу та жестів. Це може допомогти користувачам створити більш захоплюючу та запам’ятовувану презентацію.

    Навчання та розвиток. Платформа Gamma.app дозволяє користувачам навчатися та розвиватися за допомогою створення та перегляду презентацій. Користувачам можна використовувати платформу для створення презентацій про різні теми, які їх цікавлять або які вони хочуть вивчити. Користувачам також можна переглядати презентації інших користувачів або знайти натхнення у розділі “Presentation Inspiration”, де зібрані гарні приклади презентацій, створених за допомогою Gamma.app. Користувачам також можна отримувати зворотний зв’язок та поради від Gamma Assistant або інших користувачів, щоб покращити свої навички створення та показу презентацій.

Експериментуйте з різними функціями та опціями платформи Gamma.app, щоб відкрити для себе нові способи презентації ідей.

Використані джерела:

    Gamma. (2023). Gamma: AI for presenting ideas, beautifully. – URL: https://gamma.app/

    https://www.trustpilot.com/review/www.gamma.com

    https://www.youtube.com/watch?v=r9VOYJM6nZc

#gamma #AI #artificialintelligence #artificialintelligencetechnologies #presentation #штучнийінтелект #технологіїштучногоінтелекту #інновації #інноваційнітехнології #інноваційніінструменти

Автор Андрій Озарчук

 

Автор
Teacher
Zakhar Zenchenko
Учень

Коментарі

Останні статті

course thumb

Ресурси для вчителя й учнів

Для вчителя інформатики й всіх хто цікавиться графікою й програмуванням

Детальніше
course thumb

REMIX.AI – ЗАМІКСУЙ МИСТЕЦТВО

Face Swap //Style Transfer // Deep Dream

Детальніше
course thumb

Метадані

Що таке метадані. Про що розкажуть метадані?

Детальніше