• Чи шкідливо заряджати телефон усю ніч

Чи шкідливо заряджати телефон усю ніч

Прийнято вважати, що найбільш вразливим місцем у мобільному телефоні є його акумулятор. Багато людей ставлять смартфони на ніч на зарядку, але це може вкрай негативно впливати на стан батареї. Експерти розповіли, що ж насправді відбувається з мобільним та його акумулятором, якщо заряджати пристрій цілу ніч.

Думки фахівців щодо цього питання досить сильно відрізняються. Деякі впевнені, що зарядка ночами погано впливає на акумулятор, а інші припускають, що в цьому немає нічого страшного.

Сучасні батареї розробляються так, що на зарядці на ніч телефон краще не залишати. Рекомендується не розряджати пристрої нижче 30% та не заряджати вище 80%. У деяких смартфонах є спеціальна функція, яка відключає зарядження після досягнення позначки 80%.

Експерти зазначають, що головна вада нічної зарядки – це перегрів. Звичайно, телефон за рахунок вищої температури заряджатиметься набагато швидше, але коли він досягне 100%, то почне стрімко витрачати енергію і віддавати її у вигляді тепла.

У той же час, ті смартфони, які були випущені після 2020 року, можна залишати на ніч на зарядку. Причиною є те, що виробники в останні роки почали додатково встановлювати захист від перезарядки. Вранці можна буде побачити, що телефон зарядився, але він не гарячий. Досягти цього вдається за допомогою спеціального контролера. Коли телефон зарядиться до 100%, він автоматично перестає отримувати заряд.

Під час заряджання телефону варто дотримуватися деяких рекомендацій. Його не можна залишати на сонці, адже це може призвести до перегріву акумулятора. Не варто користуватися пристроєм під час заряджання. Не рекомендовано повністю розряджати телефон. Необхідно, щоб електроенергія залишалася стабільною, адже стрибки напруги можуть спричинити поломку.
Джерело: ТУТ

Автор
Teacher
Zakhar Zenchenko
Учень

Коментарі

Останні статті

course thumb

Xiaomi представили робота-гуманоїда CyberOne

Xiaomi представили робота-гуманоїда CyberOne

Детальніше
course thumb

Клавіатурний онлайн-тренажер "Тиканка"

Клавіатурний онлайн-тренажер "Тиканка"

Детальніше
course thumb

Безкоштовний штучний інтелект GFP-GAN може відновити пошкоджені фотографії

Безкоштовний штучний інтелект GFP-GAN може відновити пошкоджені фотографії

Детальніше