• Маск обіцяє вже у березні показати мавпу з чіпом Nueralink, яка гратиме на комп'ютері без рук

Компанія Neuralink, заснована Ілоном Маском, продовжує роботу над чіпом, що вживляється прямо у мозок та дозволяє перетворювати нейронні імпульси...

Компанія Neuralink, заснована Ілоном Маском, продовжує роботу над чіпом, що вживляється прямо у мозок та дозволяє перетворювати нейронні імпульси в команди зрозумілі комп'ютеру. Під час демонстрації Link 0.9 нам вже показали трьох свиней з такими чіпами, а тепер Маск покаже мавпу, яка, вочевидь, продемонструє широкі можливості чіпа.

Джерело: Bloomberg

Про існування піддослідної мавпи з імплантованим у голову прототипом пристрою Neuralink засновник компанії розповів під час свого чергового віртуального виступу.

Інженери показали мозковий імплант, який дає змогу керувати мозком через смартфон

Маск пояснив, що у лабораторії Neuralink вже живе мавпа, здатна за допомогою нейронних імпульсів керувати об'єктами комп'ютерної гри. За словами глави компанії, візуально визначити місце, де встановлено імплант неможливо, а сама мавпа відчуває себе чудово. Як тільки у примата з'явиться компаньйон з аналогічними можливостями, вони зможуть грати у пінг-понг на комп'ютері, не застосовуючи для кервання кінцівками.

Читати повну версію
https://tech.24tv.ua/nueralink-mask-pokazhe-mavpu-yaka-keruvatime-novini-tehnologiy_n1529211

 

Автор
Teacher
Oksana Kovalenko
Oksana Kovalenko

Коментарі

Останні статті

course thumb

Організація діалогу з користувачем

8 клас. Урок 7. Організація діалогу з користувачем

Детальніше
course thumb

9 проривних технологій, які змінять розвиток людства

Підбірка найбільш цікавих технологій від Массачусетського технологічного інституту, які можуть суттєво вплинути на розвиток людства вже найближчим час

Детальніше
course thumb

Шаблон презентації "Літній настрій"

Шаблон презентації "Літній настрій" для створення уроків, годин спілкування. Автор Поліна Кудіна

Детальніше