• Apple запатентувала екран, який зможе відновлюватися від пошкоджень

Дисплей міститиме матеріал, який самовідновлюватиметься під впливом зовнішніх факторів

Бюро патентів і торгових марок США опублікувало інформацію про патентну заявку Apple щодо складного девайса із гнучким екраном, який самовідновлюватиметься від подряпин, або інших пошкоджень. Про це повідомив блог Patently Apple.

«Під час роботи електронного пристрою можуть появлятися подряпини або вм’ятини. Для поліпшення зовнішнього вигляду бажано мінімізувати наявність подряпин і вм’ятин. Аби зменшити кількість пошкоджень, покривний шар дисплея може включати в себе шар матеріалу, який здатний до самовідновлення», – йдеться в повідомленні.

У блозі йдеться, що самовідновлення може бути ініційоване або прискорене зовнішнім теплом, світлом, електричним струмом чи іншим видом зовнішнього впливу.

Водночас, для підвищення гнучкості покриття може застосовуватися прозорий діелектричний шар із прорізами. У цих прорізах буде відповідний прозорий матеріал із еластичними властивостями.

Невідомо, коли Apple планує випустити перший пристрій за цією технологією, оскільки наразі йдеться лише про патент. The Verge зазначило, що «технологія самовідновлювання» була присутня прийнамі в одному смартфоні – G Flex, який LG випустила у 2013 році. Утім, вона не була достатньо ефективною.

https://zaxid.net/news/

Фото

Автор
Teacher
Oksana Kovalenko
Oksana Kovalenko

Коментарі

Останні статті

course thumb

Цикли. Вкладені цикли

Вибірковий модуль "Креативне програмування". 10 клас. Цикли. Вкладені цикли. Урок 13-14

Детальніше
course thumb

Розв'язок І етапу Всеукраїнської олімпіади з ІТ 2021-2022 н.р. м.Чернігів

Розв'язок в Excel і PowerPoint І етапу Всеукраїнської олімпіади з ІТ 2021-2022 н.р. м.Чернігів

Детальніше
course thumb

У США на прогулянку вивели роботопсів Boston Dynamics

Ця прогулянка викликала чималий інтерес у звичайних чотириногих

Детальніше