Hello World!

Привіт, мене звати Антон Дасюк і я є засновником даного ресурсу. В першу чергу, на меті нашого (команда розробників) проекту стоїть популяризація, розвиток та зміна підходу викладання предмета Інформатика у навчальних закладах. Цій темі присвячено три категорії сайту (Інформаційні технології, Шкільна інформатика та Scratch).


На стадії розробки, в мене виникла ідея створити окрему категорію, в якій я буду ділитися своїми думками, ресурсами які допоможуть при підготовці до олімпіад та актуальними ІТ-новинами. Вона буде трошки відрізнятися від інших своїм наповненням і концепцією. Дана категорія і є реалізацією цього задуму.


Зараз, тут вже є декілька цікавих матеріалів та поширень, але жодного авторського. Я вважаю, що настав час це виправити. В мене є дуже багато ідей для окремих статей, перекладів та постійних рубрик, проте бракує часу. Тому, буду постити регулярно, але не часто (приблизно 1 раз на тиждень). Почну із циклу статей про різні корисні ресурси, починаючи YouTube каналами і закінчуючи книгами.


Якщо у вас є ідеї, побажання, рекомендації або пропозиції для розвитку ресурсу, буду радий вас чути. Мої контакти:


e-mail: anton.dasyuk@gmail.com, admin@it-science.com.ua
fb: https://www.facebook.com/anton.dasyuk

Ледве не забув, побачили помилку в статті чи на сайті, відпішіть мені, буду дуже вдячний. На жаль, зараз не працює зворотній зв’язок та інші не менш важливі функції. Коли зроблю суттєві оновлення, розпишу обширно що і як змінилося.


Дякую за увагу. Найближчим часом чекайте першу статтю.Автор матеріалу - damHuman

Автор
Teacher
Адміністратор
Адміністратор

Коментарі

Останні статті

course thumb

Підручник Oxford International Lower Secondary Computing. Який він?

Знайомство зі змістом підручника " Oxford International Lower Secondary Computing-2020"

Детальніше
course thumb

Відеокурси з Excel, PowerPoint, Word цікаво і доступно. Інформаційні системи та бази даних зрозуміло!

Україномовні відеоуроки з тайм-кодами!  Від перших кроків до завдань другого і третього етапів всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій

Детальніше
course thumb

Григорій Громко. "Processing - перші кроки"

Processing - мова програмування, інструмент для дітей і дорослих, створення візуальних творів мистецтва на екрані комп’ютера

Детальніше