• Чим зайнятися після роботи: навчальні YouTube канали з програмування

Навчальні YouTube канали з програмування


Перегляд відео - один з розслаблюючих способів навчання. Часто саме після пергляду "туторіала", дt детальне пояснення супроводжується пошаговою інструкцією, допомагає нарешті розібратися в не до кінця зрозумілій темі. До того ж, деякі відеоколекції настільки гарні, що їх просто можна слухати і насолоджуватися грамотним викладом метеріала. Сьогодні я хочу показати (на мою думку, а також редакторів сайту tproger) найкращі YouTube канали, уроки з яких дивитися не тільки продуктивно, а і вкрай приємно.

 

1. Ocode

 

Ocode - російскомовний канал, створений для тих, хто ще не став гарним программістом, але пране до цього. Головна особливість - серії відео, в яких пошагово описується процесс, наприклад, створення ігр або грамотного написання сайтів. Не обходиться і без одиничних відео з детальним розбором особливостей розробки софту під тей чи інший пристрій.

 

2. MyCodeSchool

 

MyCodeSchool - навчальний канал, пояснюючий в своїх відео фундаментальні концепти миру комп'ютерних технологій, без яких не обійдеться жоден программіст, а також принципи їх роботи.

 

3. Derek Banas

 

Derek Banas — канал на YouTube, що складається з простих і впорядкованих підказок по всеможливим сучасним МП і технологіям, які будуть у нагоді новачкам. Безліч відео присвячені різним веб-мовами та фреймворкам, але й знайшлося місце для таких мов, як Haskell, C# і Lisp. А ще там є кулінарні рецепти!

 

4. Computerphile

 

Computerphile — канал на YouTube, яких в доступній формі розповідає про комп'ютерну техніку і про все, що пов'язано з нею: архітектурі, системах обчислення, ком'ютерних сетях та інше.

 

5. Creativity Tuts

 

Creativity Tuts - навчальний канал на YouTube, повністю присвячений web-розробці. Він буде вкрай корисний будь-кому, хто хоче вивчати мови, які використовуються у веб-розробці. Також на каналі присутні відео присвяченим різним допоміжним інструментам, такі як Git.

 

6. LevelUpTuts

 

LevelUpTuts - величезний канал, повністю складається з коротких відеоуроків, присвяченим, здебільшого, веб-розробці. Буде в нагоді я новачкам в цій сфері, так і вже досвідченим программістам, бажаючим розширити свій кругозор.

 

7. Numberphile

 

Numberphile — канал на YouTube, присвячений математиці та її парадоксам. Тут в легкій ігровій формі розповідається про властивості деяких чисел, особливосях ігр, заснованих на математичних правилах, фігурах, таких як петля Мебіуса та пляшка Кляйна, про число PI та інше.

 

8. DevTips

 

DevTips - канал, на якому викладуються відео на тему web-дизайну та front-end розробки. Кожне відео присвячене конкретній темі і буде дуже корисним, розробникам, бажаючим на високому рівні оволодіти безліччю корисними інструментами.

 

Джерело


Автор матеріалу - damHuman

Автор
Teacher
Адміністратор
Адміністратор

Коментарі

Останні статті

course thumb

Xiaomi представили робота-гуманоїда CyberOne

Xiaomi представили робота-гуманоїда CyberOne

Детальніше
course thumb

Клавіатурний онлайн-тренажер "Тиканка"

Клавіатурний онлайн-тренажер "Тиканка"

Детальніше
course thumb

Безкоштовний штучний інтелект GFP-GAN може відновити пошкоджені фотографії

Безкоштовний штучний інтелект GFP-GAN може відновити пошкоджені фотографії

Детальніше