• Найкраща добірка фільмів для айтішників

Найкраща добірка фільмів для айтішніків

У дану добірку увійшли не тільки фільми та серіали, які безпосередньо пов'язані з ІТ, а і просто фільми, які будут цікаві людям, життя яких пов'язане з технікою та високими технологіями. Сподіваємось, ви отримаєте насолоду від добірки так само, як і ми. Пишіть свої фільми в комметаріях!

Тринадцятий поверх (1999)

На тринадцятому поверсі комп'ютерної корпорації була розроблена досконала модель віртуальної реальності, створення якої спричинило за собою ланцюг таємничих вбивств. Розгадати загадку можна, лише занурившись в інший вимір, де можуть бути відповідь на багато запитань, а може бути - страшна нереальність ...

Стів Джобс (2015)

Стрічка розповідає про підприємця і винахідника, засновника компанії Apple Inc., Стіва Джобса, якого грає Майкл Фассбендер.

Робот Чаппі (2015)

Чаппі - вундеркінд. Як і будь-яка інший дитина, він потрапляє під вплив свого оточення, і тільки його серце і душа допоможуть йому знайти свій шлях. Але є одна річ, яка робить Чаппі несхожим на всіх інших: він - перший робот, здатний відчувати і думати.

Люди (2015)

Події серіалу розгортаються в паралельному світі, де надзвичайну популярність придбали нові гаджети - високотехнологічні роботи-слуги, які зовні лякаюче схожі на людей. Одного такого «помічника по господарству» наймає сім'я, що живе в передмісті сім'я. Незабаром вони усвідомлюють, що спільне з машиною життя спричинить моторошні наслідки.

Соціальна мережа (2010)

У фільмі розповідається історія створення однієї з найбільш популярних в Інтернеті соціальних мереж - Facebook. Шалений успіх цієї мережі серед користувачів по всьому світу назавжди змінив життя студентів-однокурсників Гарвардського університету, які заснували її в 2004 році і за кілька років стали наймолодшими мультимільйонерами в США.

Middle Man / Посередники (2009)

Вже ставши партнером в перспективній інтернет-компанії, чоловік і батько двох дітей Джек Харріс дізнався, що його новою справою стане менеджмент в області сайтів для дорослих. Його звичним оточенням швидко стають старлетки, аферисти, російська мафія, федеральні агенти і міжнародні терористи. Але тільки своїм життєвим пріоритетам - браку і сім'ї - Джек щосили намагається не зраджувати.

Містер Робот (2015)

Історія молодого програміста Еліота, який страждає соціофобією і вирішив, що єдиний прийнятний для нього спосіб взаємодії з людьми - це професія хакера. Таким чином, він швидко виявляється в тому самому місці, де перетинаються інтереси його роботодавця - фірми, що займається кібербезпекою, - і підпільних організацій, які намагаються його завербувати з метою обвалення наймогутніших американських корпорацій.

Зупинись та гори (2015)

Сюжет розгортається в 1980-х. Серіал розповідає про комп'ютерний бум від особи мрійника, інженера і вундеркінда, чиї інновації зіткнулися з корпоративним гігантом того часу - корпорацією IBM.

Сигнал (2014)

Троє студентів-хакерів несподівано починають отримувати таємничі повідомлення від незнайомця під ніком NOMAD (Кочівник). Але вони навіть не підозрюють, з чим мають справу.
Після серії незрозумілих подій друзі біжать з небезпечної пастки, але тут же стають об'єктами полювання «людей в чорному», які вважають, що після контакту хакери можуть представляти загрозу для всього людства.

Гра в імітацію (2014)

Англійський математик і логік Алан Тьюрінг допомагає зламати код Enigma під час Другої світової війни.

Машина (2014)

У центрі сюжету - молодий чоловік, якого наймає мільярдер, який заробив стан на високотехнологічних розробках. Завдання працівника - провести тиждень в віддаленому містечку, тестуючи жінку-робота зі штучним інтелектом.

Кремнієва долина (2014)

Історія розповідає про групу гіків, які готуються до запуску власного стартапу у високотехнологічному центрі Сан-Франциско. Головні герої серіалу безкоштовно проживають у будинку місцевого мільйонера, але натомість їм доведеться віддати по 10% прибутку від майбутніх проектів.

Теорія великого вибуху (2007)

Два блискучих фізика, Леонард і Шелдон, «великі уми», які розуміють, як «працює Всесвіт». Але їх геніальність нітрохи не допомагає їм спілкуватися з людьми, особливо з жінками. Все починає змінюватися, коли навпроти них поселяється красуня Пенні.
Коли Леонард і Шелдон зустрічають Пенні, Леонард відразу ж починає цікавитися нею. Він бачить у спілкуванні з Пенні величезну перспективу, аж до любові, проте Шелдон розуміє, що мріям його друга не судилося збутися.
Варто також відзначити пару дивних друзів цих фізиків: Воловиця, який любить вживати фрази на різних мовах, включаючи російську, і Раджеш Кутрапалі, який втрачає дар мови при вигляді жінок.

Пірати силіконової долини (1999)

Історія підкорення світу комп'ютерними геніями - Біллом Гейтсом і Стівом Джобсом. Революція трапилася, коли її ніхто не чекав. Все почалося на зорі вісімдесятих, в маленьких підсобних приміщеннях, де двоє нікому не відомих програмістів винаходили і фантазували.
Вони мріяли про те, що коли-небудь про їхні проекти, які здавалися в той час неймовірними, дізнається весь світ. Через кілька років мрії стали реальністю. Вчорашні фантазери перетворилися на мільярдерів, заснувавши свої власні імперії, Джобс - компанію Apple, а Гейтс - Microsoft ...

Матриця (1999)

Життя Томаса Андерсона розділена на дві частини: вдень він звичайнісінький офісний працівник, який одержує наганяй від начальства, а вночі перетворюється на хакера на ім'я Нео, і немає місця в мережі, куди він не зміг би дотягнутися. Але одного разу все змінюється - герой, сам того не бажаючи, дізнається страшну правду: все, що його оточує - не більше, ніж ілюзія, Матриця, а люди - всього лише джерело живлення для штучного інтелекту, що захопив людство. І тільки Нео під силу змінити розстановку сил у цьому став раптом чужим і страшним світі.

Революційна ОС (2001)

REVOLUTION OS розповідає історію хакерів, повсталих проти власницькою моделі програмного забезпечення і Microsoft, щоб створити GNU / Linux і Рух за Відкриті вихідні коди.

The Internet's Own Boy / Інтернет-хлопчик (2014)

Історія інтернет-генія, веб-активіста, засновника Reddit і програміста Аарона Шварца, який покінчив з собою у віці 26 років.

Ігри розуму (2001)

Від всесвітньої популярності до гріховних глибин - все це знав на своїй шкурі Джон Форбс Неш-молодший. Математичний геній, він на зорі своєї кар'єри проробив титанічну роботу в області теорії ігор, яка перевернула цей розділ математики і практично принесла йому міжнародну популярність.
Однак буквально в той же час зарозумілий і користується успіхом у жінок Неш одержує удар долі, який перевертає вже його власне життя.

Кадри (2013)

Біллі і Нік все життя займаються продажами. Але новий комп'ютерний світ руйнує їхню кар'єру. Намагаючись довести, що вони не відстали від життя, вони кидають виклик долі, отримавши бажане стажування в компанії Google разом з командою кращих студентів коледжів. Але отримати доступ в цей фантастичний світ - це тільки половина справи. Зараз їм доведеться витримати конкуренцію з найкращими технічними геніями, щоб довести, що необхідність - це мати оновлення.

Citizenfour: Правда Сноудена (2014)

У січні 2013 року Лора Пойтрас стала отримувати анонімні зашифровані електронні листи від людини на ім'я «CITIZENFOUR», який стверджував, що у нього є докази існування нелегальних програм прихованого спостереження, яке веде АНБ у співпраці з іншими спецслужбами по всьому світу.
П'ять місяців потому вона і журналісти Гленн Гринвальд і Івен МакАскілл прилетіли до Гонконгу для першою з багатьох зустрічей з цією людиною. Ним виявився Едвард Сноуден.

Всесвіт Стівена Хокінга (2014) & Хокінг (2004)

Біографічний фільм про університетські роки видатного британського вченого-астрофізика Стівена Хокінга і його стосунки з дружиною.

Космос: простір і час (2014)

Серіал, в якому представлені наукові відкриття, здійснені за останні десятиліття.

Дім. Історія подорожі (2009)

Фільм демонструє нам красу планети і наслідки руйнувань, завданих діяльністю людини. Незагойні шрами, нанесені Землі промисловими виробництвами, наслідки війн, екологічних катастроф розкривають глядачеві реальну ситуацію на планеті.На данний момент список оновлюється..
Джерело прекладу
Автор перкладу

Автор матеріалу - damHuman

Автор
Teacher
Адміністратор
Адміністратор

Коментарі

Останні статті

course thumb

Цикли. Вкладені цикли

Вибірковий модуль "Креативне програмування". 10 клас. Цикли. Вкладені цикли. Урок 13-14

Детальніше
course thumb

Розв'язок І етапу Всеукраїнської олімпіади з ІТ 2021-2022 н.р. м.Чернігів

Розв'язок в Excel і PowerPoint І етапу Всеукраїнської олімпіади з ІТ 2021-2022 н.р. м.Чернігів

Детальніше
course thumb

У США на прогулянку вивели роботопсів Boston Dynamics

Ця прогулянка викликала чималий інтерес у звичайних чотириногих

Детальніше