Scratch
Новини
Пошук
Про нас
Зворотній зв'язок

Яндекс позичила гроші на купівлю сайту Хабрахабр його засновнику для розвитку екосистеми для фахівців

Як повідомила компанія виданню Digit.ru, операція з продажу частки була завершена в кінці серпня 2013 року.

 

Раніше Roem.ru писав, що засновник Хабрахабра Денис Крючков викупив у Mail.ru Group частку в компанії Тематичні медіа, якій і належить ресурс Habrahabr.ru.

 

Сьогодні стало відомо, що акції Mail.ru були викуплені на позикові кошти, які Крючкову надав Яндекс.

 

"Це не інвестиція в традиційному значенні цього слова. Але це можна назвати інвестицією в екосистему, розвитку якої ми намагаємося активно сприяти, з якої з'являються нові проекти та нові співробітники для IT-компаній. Habrahabr.ru - унікальне явище, ніде в світі немає схожих за значимістю ресурсів для IT-фахівців", - зазначили в Яндексі.

 

Тепер Крючкову належать всі голосуючі акції Тематичних медіа. Він зазначив, що концепція розвитку компанії не зміниться, хіба що зміниться назва з колишнього Тематичні Медіа на Tech Media, або скорочено ТМ.

 

"Раніше ми були сфокусовані на розвитку проектів у різних нішах, тепер ми сфокусовані на сервісах для IT-фахівців. Як і колись, ми будемо акуратно підходити до питань монетизації і прагнути робити доброзичливі щодо користувачів продукти", - сказав Крючков.

 

Як відомо, проект Хабрахабр - популярний соціальний ЗМІ про IT, заснований в 2006 році. Видавцем проекту є компанія Тематичні Медіа.

Останні матеріали:

Li-Fi: Майбутнє інтернету

Робот Софія приїхала до Києва

Google святкує 20 років

Коментарі:

 Поділитися

 Реклама